Novinky

01.09.2021 Nabídka kroužků na šk. rok 2021/2022

Od 1. září od 8 hodin bylo spuštěno přihlašování na nový školní rok. Koukněte na naši bohatou nabídku kroužků.

Mažoretky ZIK-ZAK Vratimov na ME 2016

13.10.2016 Mažoretky ZIK-ZAK Vratimov, fungující při Domě dětí a mládeže Vratimov, se o víkendu 8. – 9. října 2016 zúčastnily Mistrovství Evropy konané v Anglii městě Crawley ve sportovní hale K2. Se svým vystoupením se utkaly v boji  mezi 14 státy Evropy. Všech 18 dívek předvedlo, ve věkové kategorii junior Accessory corps (show) nádherné vystoupení pod názvem „V divadle“, za které získalo skvělé 5. místo. Celá výprava z České republiky, která byla nejpočetnější,  patřila k  velmi úspěšné reprezentaci mezi ostatními státy a v závěru jsme slyšeli hrát nejčastěji právě naší hymnu.
 Soutěžní pobyt jsme zakončili výletem do Londýna, kde jsme navštívili nejznámější památky. Viděli jsme Big Ben, Tower Bridge, střídání stráží v Horse Guards Parade a Buckingham palace a mnoho dalšího. Neopomněli jsme navštívit i obchody, kde si především holky užily „shopingování“. Celým Londýnem jsme projeli patrovým autobusem, který nám poskytl výhled na město z výšky. Bonusem bylo neobvykle slunečné počasí.
Závěrem gratulace děvčatům za předvedený výkon. Poděkování všem sponzorům a rodičům děvčat, bez kterých by se tato akce neuskutečnila. Jsou to zejména: Moravskoslezský kraj, Město Vratimov, DDM Vratimov. Děkujeme paní Matuškové za výrobu loutek, panu Mudrikovi a panu Hloušovi patří velký dík za výrobu rekvizit, paní Lakomé za ušití krásných kostýmů. Děkujeme všem dalším rodičům, kteří pomáhali s přípravou. Nemohu zapomenout poděkovat za celoroční práci i trenérce Renátě Hloušové. 
Renáta Böhmová, DDM Vratimov