Novinky

01.09.2021 Nabídka kroužků na šk. rok 2021/2022

Od 1. září od 8 hodin bylo spuštěno přihlašování na nový školní rok. Koukněte na naši bohatou nabídku kroužků.

Sportovní den

13.12.2017 Druhou prosincovou sobotu jsme s mladými sportovci hráli fotbal a badminton v tělocvičně v Řepištích. Trenér Rosťa Pikonský dohlížel na dvě fotbalové disciplíny – fotbal družstev a soutěž v kopu na branku. V družstvech se na 3. místě umístili: Filip Křivánek - David Hrbáček, 2. místo obsadili Bobeš Kursa -Monika Richterová a vítězem byla dvojice Matyáš Harok - Václav Navrátil. V penaltách se počítaly body i za rodiče, na 3. místě se umístili Biedroňovi – Vojta a Michal; 2. místo Hrbáčkovi – David a David a vítězem se stali Pikonští – Filip a Rosťa.
V odpolední části se hrál badminton na třech kurtech. Středně pokročilí hráči bojovali ve dvou skupinách o medaile. A nakonec bronz získali: Vojta Šústal -Václav Moravec a Adriana Šoltýsková - Aneta Belasová, stříbro vybojovali Vojtěch Klimeš - Kateřina Klimešová a Matěj Fajkus a Vojtěch Šebesta a zlato si odvezli Ondřej Vajda – Jakub Štilárek a Tomáš Bortel - Antonín Hynčica.
V kategorii C, což jsou věkově nejstarší badmintonisté, se  na 3. místě umístila děvčata Jana a Petra Polachovy, stříbrnou příčku vybojovali Viktorie Votavová a Jan Gintner a nejlepšími  mladými badmintonisty se stali a zlatou medaili získali: Šimon Košťál a Dominik Kohut. Blahopřejeme medailistům a děkujeme všem ostatním hráčům a hráčkám za skvělé výkony, moc jste nás potěšili.
Děkujeme Obci Řepiště za finanční podporu a rodičům za vytvoření bezvadné atmosféry. Těšíme se 24. února 2018 opět v Řepištích.
Marcela Grácová a tým trenérů.