Novinky

30.12.2020 Provoz SVČ Vratimov uzavřen

Vláda České republiky se na svém zasedání dne 23. prosince 2020 usnesla na vydání krizového opatření, kterým se opět omezuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů na vzdělávání. Prezenční činnost středisek volného času (dům dětí a mládeže a stanice zájmových činností) je od 27. prosince 2020 do 22. ledna 2021 zakázána.

Dům dětí hledá vedoucí kroužků.

28.08.2019 Pracujete rádi s dětmi? Máte zajímavé nápady?
Podělte se o ně a přijďte pracovat do kolektivu vedoucích zájmových kroužků DDM Vratimov.
Hledáme vedoucí pro kroužky ve Vratimově a na pobočkách v Paskově, Řepištích, Žabni, Sviadnově, Václavovicích:
kamera, video a střih videa, divadelní, robotika a kybernetika za využití stavebnice LEGO Mindstorms, badatelské, jazykové, přírodovědné, technické, rukodělné, vaření, cukrářský, taneční (různé styly), počítačový, fotografický, výtvarný, bojová umění, apod.
Uvítáme nové trendy a rádi přijmeme tvořivé lidi, kteří mají co nabídnout.
Máme k dispozici vybavení pro různé druhy činností od běžných kluboven, přes výtvarné učebny až po vybavení pro práci internetové televize. Využíváme tělocvičny. Další možnosti na www.ddmvratimov.cz
Vedoucím kroužků nabízíme uzavření dohody o provedení práce (nejedná se o práci na celý pracovní úvazek a pracovní smlouvu) a příjemné prostředí pro tvořivé aktivity.
Požadavky: dovršení 18 let věku, bezúhonnost, dokončení středního vzdělání (výuční list, maturita), pedagogické vzdělání minimálně v rozsahu 40 hod kurzu pro pedagogy volného času vykonávající přímou dílčí pedagogickou činnost – toto vzdělání je možno si doplnit.
Bližší informace:
Hana Nevrlá – 604 670 737, h.nevrla@ddmvratimov.cz