Novinky

27.10.2021 Podzimní prázdniny

Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že v souladu s organizačním řádem SVČ Vratimov, z důvodu podzimních prázdnin – středa, pátek 27. - 29. října 2021, včetně čtvrtku 28. října – státní svátek, nebudou probíhat kroužky.

01.09.2021 Nabídka kroužků na šk. rok 2021/2022

Od 1. září od 8 hodin bylo spuštěno přihlašování na nový školní rok. Koukněte na naši bohatou nabídku kroužků.

Dotace na projekt „CELOROČKA“

03.09.2019 Dům dětí a mládeže Vratimov, příspěvková organizace, obdržel v dotaci ve výši 69 500 Kč na podporu pravidelné celoroční činnosti s dětmi a mládeží ve volném čase z dotačního programu Moravskoslezského kraje nazvaného Podpora volnočasových aktivit a informačních center pro mládež na krajské úrovni v roce 2019.
 
Cílem dotace je vytvoření a udržení podmínek pro pravidelnou činnost organizací zabývajících se volným časem dětí a mládeží a tím přispět ke smysluplnému trávení volného času dětí a mládeže ve věku od 6 do 26 let.
 
V projektu CELOROČKA se Dům dětí a mládeže Vratimov rozhodl pořídit nové vybavení pro kroužky, které svou činností přispívají k rozvoji zdravého životního stylu, pozitivně ovlivňují děti v oblasti pohybových aktivit, pobytu v přírodě a výživy.
 
V souladu s požadavky vedoucích kroužků bylo pořízeno:
 

  • sportovní vybavení, jako jsou žíněnky a tatami, tréninková závaží, badmintonové rakety a míčky,
  • vybavení pro outdoorové aktivity, například Nerf pistole, vysílačky,
  • nádobí a drobné spotřebiče pro tréninkovou kuchyňku, jako je kuchyňský robot, sada hrnců, sendvičovač, pánev WOK a další.
 
Věříme, že se dětem bude s novými pomůckami dobře pracovat.
 
DDM Vratimov