Novinky

27.10.2021 Podzimní prázdniny

Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že v souladu s organizačním řádem SVČ Vratimov, z důvodu podzimních prázdnin – středa, pátek 27. - 29. října 2021, včetně čtvrtku 28. října – státní svátek, nebudou probíhat kroužky.

01.09.2021 Nabídka kroužků na šk. rok 2021/2022

Od 1. září od 8 hodin bylo spuštěno přihlašování na nový školní rok. Koukněte na naši bohatou nabídku kroužků.

Jsme ve finále! Podpořte naše projekty v prodejnách Tesco!

20.01.2020 Dům dětí a mládeže Vratimov podal žádost o dotace u Nadace Tesco ve výzvě „Vy rozhodujete, my pomáháme“.
 
Nadace Tesco obdržela celkem 608 projektových žádostí. Naše projekty Mezigenerační piknik a Mezigenerační mosty hodnotitelé zařadili mezi tři nejlepší projekty v jednotlivých mikroregionech a postoupily tedy do hlasovací fáze projektu.
Od 20. ledna do 16. února budou mít zákazníci Tesco možnost hlasovat pro náš projekt v prodejnách Tesco Ostrava-Hrabová (projekt Mezigenerační piknik) a Tesco Frýdek-Místek na ulici Příborské (projekt Mezigenerační mosty), případně v dalších prodejnách v daném mikroregionu. Při každém nákupu zákazníci obdrží žeton, který následně využijí pro hlasování ve speciálních hlasovacích zařízeních u pokladní zóny.
Získané peníze máme v plánu použít na společné akce seniorů a mládeže, při kterých se budou tyto dvě generace společně učit, vzájemně si pomáhat, hrát si, bavit se, sportovat a třeba i piknikovat. Ale hlavně budou stavět mosty přes mezigenerační propast.
 
O nejvyšší nadační příspěvek ve výši 30 000 Kč budeme usilovat společně se dvěma dalšími postupujícími projekty. Více informací o dalších finalistech, prodejnách ve Vašem hlasovacím regionu a sčítání bodů bude postupně zveřejněno na webových stránkách programu: https://itesco.cz/pomahame/.
Budeme moc rádi, když svým žetonem obdaříte právě náš projekt.
 
Mgr. Lenka Havrdová
projektová manažerka