Novinky

30.12.2020 Provoz SVČ Vratimov uzavřen

Vláda České republiky se na svém zasedání dne 23. prosince 2020 usnesla na vydání krizového opatření, kterým se opět omezuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů na vzdělávání. Prezenční činnost středisek volného času (dům dětí a mládeže a stanice zájmových činností) je od 27. prosince 2020 do 22. ledna 2021 zakázána.

Projekty Bejvávalo a Hůl je cool

10.12.2020 Projekty Bejvávalo a Hůl je cool nám v prosinci končí.
 
Srdečně děkujeme všem účastníkům. Byli jste skvělí! Vaše touha něco nového se dozvědět a naučit je hnacím motorem takovýchto aktivit. Vaše nadšení a dobrá nálada přispěly ke skvělé atmosféře. Velmi nás mrzí, že rozjeté projekty utnula pandemie nemoci Covid-19. V důsledku platných opatření není, bohužel, možné uskutečnit ani závěrečnou schůzku.
 
Pro všechny účastníky těchto projektů však máme připravené malé překvapení. Můžete si jej vyzvednout od 10. prosince do konce ledna 2021 během provozních hodin recepce v DDM Vratimov. Doufáme, že Vás potěší.
 
Už nyní pro Vás připravujeme program pro rok 2021. Přejeme tedy do nového roku zdraví a elán a těšíme se na Vás.
 
Bc. Hana Nevrlá a Mgr. Lenka Havrdová
DDM Vratimov
 
Projekty pro seniory Bejvávalo… a Hůl je cool finančně podpořil Moravskoslezský kraj z programu na podporu zdravého stárnutí v Moravskoslezském kraji na rok 2020 a Město Vratimov.