Badminton a míčové hry - příměst. tábor

Provozní doba příměstského tábora je 7:00 až 17:00 hodin. Děti mohou na tábor přicházet každý den mezi 7:00 - 8:15 hod. do tělocvičny v Řepištích.
Odchod mezi 15:00 - - 17:00 hod. tělocvična Řepiště.
Tento příměstský tábor je finančně podpořen dotací z operačního programu Zaměstnanost Evropského sociálního fondu EU. Pro účast na táboře je nutné, aby rodič před nástupem dítěte na tábor měl s Domem dětí a mládeže uzavřenu smlouvu o účasti dítěte na táboře a předložil dokumenty stanovené ve smlouvě.
Přihlásil/a jste dítě na příměstský tábor. Jde o předběžnou rezervaci místa. Aby mohlo být Vaše dítě závazně přihlášeno, dostavte se, prosím, nejpozději do 15 dní na recepci DDM Vratimov k podpisu smlouvy a při podpisu doložte dokumenty uvedené ve smlouvě. Návrh včetně příloh naleznete v dokumentech pod popisem tábora.

Sportovní příměstský tábor je určen všem klukům a holkám, kteří rádi hrají badminton, míčové hry, úpolové hry a baví je každý sport.
V multifunkční hale v Řepištích jsme pro mladé sportovce připravili rozšířenou výuku badmintonu se zajímavými lektory z Ostravska a Karvinska. Nedílnou součástí budou míčové hry, běh, rozcvičky, prostě vše, co k sportu patří.
V ceně je zahrnut oběd. Svačinky a pití si dětí nosí své.

Kód 197005
Název Badminton a míčové hry - příměst. tábor
Termín konání 13.07.2020 07:00 - 17.07.2020 17:00
Místo konání Řepiště tělocvična
Hlavní vedoucí Mgr. Marcela Macurová
Věková skupina 7-13 let
Sraz účastníků 7:00 - 8:15 hod. tělocvična Řepiště
Vybavení na akci viz informace
Cena 1300 Kč
Volná místa Přijímáme náhradníky
Dokumenty ke stažení

Příloha 1_a Smlouva s rodiči

Příloha 1_b Smlouva s rodiči

Příloha 2 Smlouva s rodiči

Příloha 3 Monitorovací list podpořené osoby Smlouva s rodiči

OPZ Smlouva s rodiči