Novinky

17.05.2021 Odstávka pevných linek

Dnes odpoledne budou v SVČ Vratimov mimo provoz všechny pevné linky. Pokud nám budete chtít zavolat můžete využít dalších kontaktů uvedených na webových stránkách.

LDT Trosečník II.

Vážení rodiče, rozhodli jste se svěřit vaše dítě na tábor, který pořádá naše organizace. Věnujte, prosím, svou pozornost základním informacím.

Pobyt je určen dětem od 8 do 17 let (na tábor můžeme přijmout pouze děti, které již absolvovaly alespoň 1. třídu ZŠ - bez výjimek). Táborová základna na louce Nadějov se nachází v krásném a klidném údolí uprostřed lesa, v krásné přírodě Oderských vrchů.
Děti jsou ubytovány ve stanech s dřevěnou podsadou a na táboře není k dispozici elektrická přípojka. Cena zahrnuje dopravu, ubytování, program, 5x denně stravu – včetně svačin
a pitného režimu.
V celotáborové hře LDT Trosečník II. navazujeme na naši úspěšnou CTH z roku 2013
a přinášíme stejný zážitek nové generaci dětí v novém vylepšeném kabátku. Děti budou soutěžit v hrách inspirovaných známou americkou reality show Survivor (česky Kdo přežije). Zažijí atmosféru kmenových rad, napínavých her o imunitu i volbu posledního Trosečníka.

Při odjezdu odevzdáte:
- prohlášení rodičů
- průkaz zdravotní pojišťovny a seznam léků s pokyny k jejich užívání (průkaz ZP i léky si převezme zdravotník při převzetí dítěte na tábor do svých rukou a na konci je při příjezdu předá zpět do rukou přítomného rodiče)
- obálku s kapesným označenou jménem dítěte a částkou, doporučujeme kapesné v maximální výši 300 Kč (je na vašem zvážení, zda kapesné předáte do úschovy také zdravotníkovi nebo jej necháte dítěti u sebe)

Kód 108002
Název LDT Trosečník II.
Termín konání 02.07.2021 09:00 - 16.07.2021 16:30
Místo konání Lukavec u Fulneku
Hlavní vedoucí Jan Kludka
Věková skupina 8-17 let
Cena 4150 Kč
Volná místa Přijímáme náhradníky
Dokumenty ke stažení

Informace Trosečník II.pdf