Novinky

13.07.2021 Otevírací doba hřiště SVČ Vratimov

7 - 17 hod. PT SVČ 17 – 21 hod. VEŘEJNOST V období prázdnin mají v době od 7 do 17 hodin přednostní právo na využívání hřiště příměstské tábory SVČ Vratimov.

LDT Badatel, Výtvarník

LDT Badatel, Výtvarník plánuje "Cestu do pravěku". Vyzkoušíme si vyrobit oblečení, ulovit potravu a připravit si ji na ohni. K pravěku patří i výroba ozdob a objevování nových věcí
v přírodě. Skupiny dětí rozdělíme dle zájmu na badatele a výtvarníky. Dopoledne se rozdělíme na badatele, kteří pozorují, provádějí pokusy a výtvarníky, kteří pomocí zajímavých výtvarných technik si vyrobí originální předměty, které si odvezou domů. Odpoledne probíhají hry, soutěže v rámci celotáborové hry. Večer mají děti opět společný program. Tábor proběhne v areálu rekreačního střediska "Zákopčí", které se nachází v katastru obce Hutisko Solanec. Prostory si můžete prohlédnout na www.zakopci.cz.
Pro děti je zajištěna 5x denně strava + pitný režim. Tábor je určen pro děti ve věku 7 - 13 let.

Při odjezdu odevzdáte:
 prohlášení rodičů
 průkaz zdravotní pojišťovny a seznam léků s pokyny k jejich užívání (průkaz ZP i léky si převezme zdravotník při převzetí dítěte na tábor do svých rukou a na konci je při příjezdu předá zpět do rukou přítomného rodiče)
 obálku s kapesným označenou jménem dítěte a částkou, doporučujeme kapesné
v maximální výši 300 Kč (je na vašem zvážení, zda kapesné předáte do úschovy také zdravotníkovi nebo jej necháte dítěti u sebe)

Kód 108005
Název LDT Badatel, Výtvarník
Termín konání 25.07.2021 09:15 - 31.07.2021 11:00
Místo konání Bílá
Hlavní vedoucí Renáta Míčková
Věková skupina 7-13 let
Cena 3300 Kč
Volná místa Obsazeno
Dokumenty ke stažení

Informace Badatel Výtvarník.pdf