Novinky

17.05.2021 Odstávka pevných linek

Dnes odpoledne budou v SVČ Vratimov mimo provoz všechny pevné linky. Pokud nám budete chtít zavolat můžete využít dalších kontaktů uvedených na webových stránkách.

LDT Badatel, Výtvarník

LDT Badatel, Výtvarník plánuje "Cestu do pravěku". Vyzkoušíme si vyrobit oblečení, ulovit potravu a připravit si ji na ohni. K pravěku patří i výroba ozdob a objevování nových věcí
v přírodě. Skupiny dětí rozdělíme dle zájmu na badatele a výtvarníky. Dopoledne se rozdělíme na badatele, kteří pozorují, provádějí pokusy a výtvarníky, kteří pomocí zajímavých výtvarných technik si vyrobí originální předměty, které si odvezou domů. Odpoledne probíhají hry, soutěže v rámci celotáborové hry. Večer mají děti opět společný program. Tábor proběhne v areálu rekreačního střediska "Zákopčí", které se nachází v katastru obce Hutisko Solanec. Prostory si můžete prohlédnout na www.zakopci.cz.
Pro děti je zajištěna 5x denně strava + pitný režim. Tábor je určen pro děti ve věku 7 - 13 let.

Při odjezdu odevzdáte:
 prohlášení rodičů
 průkaz zdravotní pojišťovny a seznam léků s pokyny k jejich užívání (průkaz ZP i léky si převezme zdravotník při převzetí dítěte na tábor do svých rukou a na konci je při příjezdu předá zpět do rukou přítomného rodiče)
 obálku s kapesným označenou jménem dítěte a částkou, doporučujeme kapesné
v maximální výši 300 Kč (je na vašem zvážení, zda kapesné předáte do úschovy také zdravotníkovi nebo jej necháte dítěti u sebe)

Kód 108005
Název LDT Badatel, Výtvarník
Termín konání 25.07.2021 09:15 - 31.07.2021 11:00
Místo konání Bílá
Hlavní vedoucí Renáta Míčková
Věková skupina 7-13 let
Cena 3300 Kč
Volná místa Poslední místo!
Dokumenty ke stažení

Informace Badatel Výtvarník.pdf