LDT Trosečník II.

Vážení rodiče, rozhodli jste se svěřit vaše dítě na tábor, který pořádá naše organizace. Věnujte, prosím, svou pozornost základním informacím.

Pobyt je určen dětem od 8 do 17 let (na tábor můžeme přijmout pouze děti, které již absolvovaly alespoň 1. třídu ZŠ - bez výjimek). Táborová základna na louce Nadějov se nachází v krásném a klidném údolí uprostřed lesa, v krásné přírodě Oderských vrchů.
Děti jsou ubytovány ve stanech s dřevěnou podsadou a na táboře není k dispozici elektrická přípojka. Cena zahrnuje dopravu, ubytování, program, 5x denně stravu – včetně svačin
a pitného režimu.
V celotáborové hře LDT Trosečník II. navazujeme na naši úspěšnou CTH z roku 2013
a přinášíme stejný zážitek nové generaci dětí v novém vylepšeném kabátku. Děti budou soutěžit v hrách inspirovaných známou americkou reality show Survivor (česky Kdo přežije). Zažijí atmosféru kmenových rad, napínavých her o imunitu i volbu posledního Trosečníka.

Při odjezdu odevzdáte:
- prohlášení rodičů
- průkaz zdravotní pojišťovny a seznam léků s pokyny k jejich užívání (průkaz ZP i léky si převezme zdravotník při převzetí dítěte na tábor do svých rukou a na konci je při příjezdu předá zpět do rukou přítomného rodiče)
- obálku s kapesným označenou jménem dítěte a částkou, doporučujeme kapesné v maximální výši 300 Kč (je na vašem zvážení, zda kapesné předáte do úschovy také zdravotníkovi nebo jej necháte dítěti u sebe)

Kód 108002
Název LDT Trosečník II.
Termín konání 02.07.2021 09:00 - 16.07.2021 16:30
Místo konání Lukavec u Fulneku
Hlavní vedoucí Jan Kludka
Věková skupina 8-17 let
Cena 4150 Kč
Volná místa Přijímáme náhradníky
Dokumenty ke stažení

Informace Trosečník II.pdf